Lume

LUME to salon oświetlenia, który stawia na jakość i różnorodność. Naszym klientom prezentujemy oprawy oświetleniowe najciekawszych polskich i europejskich producentów m.in.: Artemide, Aquaform, Astro, A-Z Decor, BPM Lighting, Cleoni, Hesmo, MaxLight, Mantra, Italux, Spotline, Shilo, Kaspa, Klus Design, i wielu innych.

Salon LUME to 200m2 powierzchni ekspozycyjnej a więc bardzo szeroka i bogata oferta. Proponujemy różne style i wzornictwo, od prostych i minimalistycznych form, po wyszukane kształty i materiały. Nasze oprawy wkomponują się doskonale do wnętrz zaprojektowanych w różnych stylizacjach, od błyszczących wnętrz glamur po nowoczesne lofty. W salonie LUME znajdą Państwo oświetlenie odpowiednie do salonu, kuchni, łazienki, przedpokoju i każdego innego wnętrza. Nasi doradcy chętnie pomogą i odpowiedzą na wszelkie pytania techniczne.

Poza oświetleniem znajdą Państwo u nas również osprzęt elektryczny, videodomofony, systemy monitoringu oraz inteligentne technologie pozwalające na automatyzację budynku i sterowanie ogrzewaniem czy oświetleniem za pomocą smartfona.